Alphindi Damızlık İşletmesi, kısa sürede hem ticari faaliyetler hem de yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda Avrupa'da sayılı hindi damızlık işletmeleri arasında yerini almıştır.

"Türkiye'nin tam entegre tek hindi tesisi"

cheap nfl jerseys china wholesale for sale online

Alphindi, beyaz hindi sektörüne 1997 yılında deneme üretimleri ile başlamıştır. Başlangıcından itibaren üretimini sürekli büyüterek, damızlık ünitesini de bünyesine eklemiş ve damızlık tesisi, cheap jerseys wholesale kuluçkahanesi, yem fabrikası, yetiştirme kümesleri, kesimhanesi, parçalama-paketleme-şoklama ve muhafaza tesisleri ve dağıtım kanalları ile ülkemizin tam entegre üretim yapan tek hindi tesisi olarak sektörde öncü firma olmuştur.
Alphindi 2008 yılında Türkiye'deki tek hindi damızlık işletmesini yıllık 1,5 milyon adet yumurta üretim kapasitesiyle kurmuş, 2012 yılında ikinci damızlık tesisini faaliyete geçirerek yumurta üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Alphindi damızlık işletmeleri konusunda dünyanın en büyük şirketleriyle işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Damızlık civcivlerimiz modern damızlık kümeslerimizde, maksimum biogüvenlik tedbirleri alınmak suretiyle uzman veteriner hekimleri ve cheap nfl jerseys china ziraat mühendislerinin kontrolü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkililerinin denetimi altında büyütülmektedir
Alphindi Damızlık İşletmesi ticari faaliyetlerinin yanı sıra üniversiteler, Tarım Bakanlığı ve Tübitak gibi kuruluşlarla ve Avrupa'da Sektörde faaliyet gösteren şirketlerle hindi yetiştiriciliği, yapay tohumlama teknikleri, konularında ortak bilimsel çalışmalar yapmaktadır. Alphindi Damızlık İşletmesi kısa sürede hem ticari faaliyetler hem de yapılan cheap nfl jerseys wholesale bilimsel çalışmalar sonucunda Avrupa'da sayılı hindi damızlık işletmeleri arasında yerini almıştır.
Alphindi, tüm bu yatırımlarının ve çalışmalarının neticesinde sektörde hak ettiği yeri almıştır. Dağıtım ağı ve bayileri ile birlikte ülkemizde bulunan uluslar arası ve yerel cheap nfl jerseys china zincir marketlerin, önde gelen toplu yemek üretim tesislerinin, turizm sektöründe hizmet veren otel ve tatil köylerinin, üniversiteler ve hastaneler, Türk Silahlı Kuvvetleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarının hindi eti ihtiyacını karşılamaktadır. Alphindi, ürettiği sağlıklı ürünleri Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'da birçok ülkeye ihraç etmektedir.
Alphindi, hayvansal gıdanın insan gelişimini ve sağlığını etkileyen cheap jerseys china en önemli protein kaynağı olduğunun bilincinde olarak üretim çalışmalarını sürdürmeye, insanlarımız için sağlıklı ürünler üretmek amacıyla konusuyla ilgili olarak dünyada yaşanan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmeye, bilimin ışığında edinilen gelişme ve iyileşmeleri üretim sürecine dahil etmeye devam edecektir. hayvan ıslahı, hindi sağlığı ve tüketici sağlığı konularında ortak bilimsel çalışmalar yapmaktadır. Alphindi Damızlık İşletmesi kısa sürede hem ticari faaliyetler hem de cheap wholesale nfl jerseys yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda Avrupa'da sayılı hindi damızlık işletmeleri arasında yerini almıştır.
Alphindi, tüm bu yatırımlarının ve çalışmalarının neticesinde sektörde hak ettiği yeri almıştır. Dağıtım ağı ve bayileri ile birlikte ülkemizde bulunan uluslar arası ve yerel zincir marketlerin, önde gelen toplu yemek üretim tesislerinin, turizm sektöründe hizmet veren otel ve tatil köylerinin, üniversiteler ve hastaneler, Türk Silahlı Kuvvetleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarının hindi eti ihtiyacını karşılamaktadır. Alphindi, ürettiği sağlıklı ürünleri Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'da birçok ülkeye ihraç etmektedir.
Alphindi, hayvansal gıdanın insan gelişimini ve cheap jerseys from china sağlığını etkileyen en önemli protein kaynağı olduğunun bilincinde olarak üretim çalışmalarını sürdürmeye, insanlarımız için sağlıklı ürünler üretmek amacıyla konusuyla ilgili olarak dünyada yaşanan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmeye, bilimin ışığında edinilen gelişme ve iyileşmeleri üretim sürecine dahil etmeye devam edecektir.

cheap jerseys from china cheap jerseys china cheap nfl jerseys from china cheap nike nfl jerseys cheap wholesale nfl jerseys wholesale cheap jerseys cheap jerseys wholesale cheap nfl jerseys factory
Tel: +90 (216) 435 72 75 (pbx) Fax : +90 (216) 435 72 77 E-mail : info@alphindi.com.tr